Jdi na obsah Jdi na menu
 


Charakteristika ubytování

V penzionu je k dispozici celkem 6 pokojů.

V přízemí je jeden pokoj dvoulůžkový s možností přistýlky a apartmán pro rodiny s dětmi, který má dvě samostatné ložnice. V jedné je manželské dvoulůžko a kuchyňský koutek, druhá ložnice je určena výhradně pro děti a je zde palanda a jedno lůžko.

Tři z pokojů v prvním patře jsou orientovány na rodiny s dětmi a jsou vybaveny manželským dvoulůžkem a jedním samostatným lůžkem. Kromě tradičního vybavení v nich najdete také také malé herní koutky. Tyto pokoje mohou pochopitelně využívat i hosté bez dětí. Čtvrtý pokoj v patře je vybaven manželským dvoulůžkem s možností přistýlky.

Na všech pokojích je k dispozici vlastní sociální zařízení, TV a wi-fi připojení zdarma, přízemní pokoje mají přímý vstup na terasu.

 

další informace o dětských pokojích naleznete v příspěvku PRO RODINY S DĚTMI

 

Všichni návštěvníci mohou využívat travnatou zahradu s posezením a dětskými prvky /pískoviště, klouzačka, dětský patrový domeček s klouzačkou a houpačkami/. Součástí zahrady je také soukromý bazén, který mohou po dohodě využívat děti ubytovaných hostů, ovšem pouze s dohledem rodičů a na jejich zodpovědnost!!! V penzionu je společná vybavená kuchyňka pro hosty v patře, na kterou navazuje hrací a obytný koutek pro děti i rodiče. V přízemí je situována společenská místnost sloužící jako jídelna. K dispozici jsou cyklobudky k uložení vlastních kol a v areálu penzionu je také parkovací plocha pro auta ubytovaných hostů.